Miler

Meble

Salon

najpiękniejsze meble do salonu

Nasze produkty

Sypialnie

idealne dla wszystkich

Kuchnie

modne i praktyczne

Krzesła

Modne i wygodne

ŁÓżka

wygodne i trwałe

Stoły

dla małej i dużej rodziny

Ławy

wkomponują się w każde wnętrze

Garderoby

Dopasujemy ją do twojego wnętrza

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór mebli do wnętrz domowych  i biurowych. Klienci mogą wybierać z palety gotowych już elementów lub zamówić meble na wymiar. Każde zamówienie jest dla nas priorytetem, bez względu na to czy jest to niewielka szafka do przedpokoju czy wyposażenie domu o powierzchni 250 mkw. Serdecznie zapraszamy do współpracy, zrealizujemy nawet najbardziej pracochłonne i wymagające zamówienia!

Zlecenia indywidualne

 

Jeśli nie masz czasu ani ochoty, poświęcać wielu godzin na przeglądaniu stron internetowych i katalogów w poszukiwaniu inspiracji i pomysłów na swoje nowe wnętrze to warto skorzystać ze wsparcia naszej specjalistki z tego zakresu.

Adriana Miler to projektantka wnętrz, która swoją przygodę z branżą wnętrzarską rozpoczęła jako sprzedawczyni mebli kuchennych. Następnie ukończyła studia podyplomowe z zakresu projektowania wnętrz. Swoją wiedzę i kompetencje stale podnosi na różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Wspiera swoich klientów w kreowaniu ponadczasowych i funkcjonalnych wnętrz, które będą budzić zachwyt nawet wśród osób, o najbardziej wymagającym guście.

 

Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz maila.
Adriana Miler
kom. 694 887 518
email: ada@milermeble.pl

Firma Miler Meble świadczy kompleksowe usługi związane z procesem: transportu oraz montażu mebli w wybranym przez klienta miejscu w Polsce i za granicą.

Nasi fachowcy zapewniają najwyższą jakość przewozu zakupionego wyposażenia. Meble transportowane są w specjalnie przystosowanych do tego celu samochodach dostawczych, które spełniają wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa.

Na życzenie klienta nasi specjaliści dokonują także profesjonalnego montażu mebli. Szybkość i skrupulatność to dewiza, którą kierujemy się w tym temacie.

Korzystając z naszych usług z zakresu: transportu i montażu, klient otrzymuje gwarancję, że jego nowy nabytek, służyć będzie mu przez długie lata w niezmiennie dobrym stanie.

Transport & montaż

Nasze salony

Salon Firmowy

Salon Meblowy przy produkcji

ul. Polna 5
46-380 Malichów
Tel.  34 3575 332

Godziny otwarcia salonu:              pn. – pt. 8:00 – 16:00                        sobota – 09:00 – 14:00                niedziela – nieczynne

email: biuro@milermeble.pl

Stoisko firmowe w Centrum Meblowym Dobrodzień (1 piętro)

ul. Lubliniecka 34
46-380 Dobrodzień
Tel. 882 062 013

Obsługa:                                              pn. – pt. 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 15:00
niedziela handlowa 10:00 – 15:00

email: biuro@milermeble.pl