Miler

Meble

Salon

najpiękniejsze meble do salonu

Nasze produkty

Sypialnie

idealne dla wszystkich

Kuchnie

modne i praktyczne

Krzesła

Modne i wygodne

Łóżka

wygodne i trwałe

Stoły

dla małej i dużej rodziny

Ławy

wkomponują się w każde wnętrze

Garderoby

Dopasujemy ją do twojego wnętrza

Sklep meblowy – Dobrodzień

Nasza firma oferuje meble kuchenne na wymiar, krzesła czy łóżka. Wykonywane są one z palety gotowych elementów lub na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem wskazówek klienta.

Meble z Dobrodzienia na wymiar

Nasze realizacje można zobaczyć osobiście w Dobrodzieniu, w stacjonarnym salonie meblowym. Oprócz proponowanych gotowych już projektów proponujemy także wykonawstwo na zamówienie. Do niemal każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, bowiem zależy nam na efekcie końcowym, który zaskoczy i przypadnie do gustu osoby zamawiającej. Chętnie podpowiemy przy rozwiązaniach, które sprawdzą się zarówno w małych wnętrzach, jak i pomieszczeniach o sporych wymiarach. Meble kuchenne z Dobrodzienia, krzesła czy łóżka to jedne z częściej zamawianych mebli na wymiar, bowiem w sklepach sieciowych nie zawsze znaleźć można odpowiedni rozmiar elementów wyposażenia. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które chcą wykorzystać każdy centymetr wnętrza i nie zmarnować go.

Zlecenia indywidualne

Projektant wnętrz w naszej firmie

Urządzanie własnego mieszkania czy domu jednorodzinnego to jedna z przyjemniejszych czynności po zakończonych pracach remontowo-budowlanych. Nasza firma ma w swoim zespole projektantkę wnętrz Adrianę Miler, która swoją przygodę zaczęła sprzedając meble kuchenne. Ukończenie specjalistycznych szkoleń, kursów i studiów podyplomowych otworzyło jej drzwi do kariery. Obecnie Adriana spełnia się jako projektant wnętrz, które zachwycają nie tylko estetyką, ale także funkcjonalnością.

Masz pytanie? Napisz maila.
Adriana Miler
email: ada@milermeble.pl

Kompleksowe usługi sklepu meblowego z Dobrodzienia – transport i montaż

Firma Miler Meble świadczy kompleksowe usługi związane z procesem: transportu oraz montażu mebli w wybranym przez klienta miejscu w Polsce i za granicą.

Nasi fachowcy zapewniają najwyższą jakość przewozu zakupionego wyposażenia. Meble pochodzące z naszego sklepu meblowego znajdującego się w Dobrodzieniu transportowane są w specjalnie przystosowanych do tego celu samochodach dostawczych, które spełniają wszystkie niezbędne warunki bezpieczeństwa.

Na życzenie klienta nasi specjaliści dokonują także profesjonalnego montażu mebli. Szybkość i skrupulatność to dewiza, którą kierujemy się w tym temacie.

Korzystając z usług producenta mebli z Dobrodzienia z zakresu: transportu i montażu, klient otrzymuje gwarancję, że jego nowy nabytek, służyć będzie mu przez długie lata w niezmiennie dobrym stanie.

Transport & montaż

Nasze salony

Salon Firmowy

Salon Meblowy przy produkcji

ul. Polna 5
46-380 Malichów
Tel.  34 3575 332

Godziny otwarcia salonu:              pn. – pt. 8:00 – 16:00                        sobota – 09:00 – 14:00                niedziela – nieczynne

email: biuro@milermeble.pl

Stoisko firmowe w Centrum Meblowym Dobrodzień (1 piętro)

ul. Lubliniecka 34
46-380 Dobrodzień
Tel. 882 062 013

Obsługa:                                              pn. – pt. 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 15:00
niedziela handlowa 10:00 – 15:00

email: biuro@milermeble.pl