DOBRODZIEŃ – stąd jesteśmy!

Jest takie niewielkie miasteczko w południowej części Polski, w którym praktycznie każdy mieszkaniec jest związany z branżą stolarską. Miasteczko, w którym zawód stolarza, od lat cieszy się wielkim szacunkiem i estymą. Tą miejscowością jest Dobrodzień, zlokalizowany w województwie opolskim, w powiecie oleskim, 40 km od Opola i 80 km od Katowic. W Dobrodzieniu działa ponad 100 zakładów stolarskich, m.in. znana na całym świecie firma KLER. 

 Firma „Miler Meble” od samego początku swojego funkcjonowania jest związana z Dobrodzieniem. To tutaj znajdują się korzenie firmy.           W Dobrodzieniu posiadamy swój zakład produkcyjny oraz biuro projektowe. Jesteśmy z Dobrodzienia i staramy się podkreślać to na każdym     kroku!”

O nas

Miler Meble z Dobrodzienia to synonim rzetelnego stolarstwa, opartego na trzech mocnych fundamentach: kompleksowej wiedzy, praktycznych umiejętnościach oraz wyczuciu stylu i estetyki. Te trzy elementy, odpowiadają za siłę i sukces firmy. Są one przekazywane kolejnym pokoleniom Rodziny Miler i traktowane są jako zasady, których należy się trzymać i je pielęgnować.

Firma Miler Meble założona została w 1955 roku przez nestora zawodu Pawła Miler. Przekazał On swoim następcom miłość do profesji oraz pasję do meblarstwa, które odnaleźć można w każdym kolejnym pokoleniu, które przejmują stery w przedsiębiorstwie. Solidne fundamenty połączone  z nowoczesnymi technologiami, umożliwiają ciągłą rozbudowę i rozwój firmy. Aktualnie przedsiębiorstwo zarządzane jest już przez trzecie pokolenie, co napawa nas ogromną dumą i jest powodem do szczęścia.

Wizytówką naszych produktów jest ponadczasowa jakość i styl, dlatego jeśli szukasz mebli, o tych cechach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Salon

najpiękniejsze meble do salonu

Nasze produkty

Sypialnie

idealne dla wszystkich

Kuchnie

modne i praktyczne

Krzesła

Modne i wygodne

Łóżka

wygodne i trwałe

Stoły

dla małej i dużej rodziny

Ławy

wkomponują się w każde wnętrze

Garderoby

Dopasujemy ją do twojego wnętrza