DOBRODZIEŃ – stąd jesteśmy!

Jest takie niewielkie miasteczko w południowej części Polski, w którym praktycznie każdy mieszkaniec jest związany z branżą stolarską. Miasteczko, w którym zawód stolarza, od lat cieszy się wielkim szacunkiem i estymą. Tą miejscowością jest Dobrodzień, zlokalizowany w województwie opolskim, w powiecie oleskim, 40 km od Opola i 80 km od Katowic. W Dobrodzieniu działa ponad 100 zakładów stolarskich, m.in. znana na całym świecie firma KLER. 

 Firma „Miler Meble” od samego początku swojego funkcjonowania jest związana z Dobrodzieniem. To tutaj znajdują się korzenie firmy.           W Dobrodzieniu posiadamy swój zakład produkcyjny oraz biuro projektowe. Jesteśmy z Dobrodzienia i staramy się podkreślać to na każdym     kroku!”

O nas

Miler Meble z Dobrodzienia to synonim rzetelnego stolarstwa, opartego na trzech mocnych fundamentach: kompleksowej wiedzy, praktycznych umiejętnościach oraz wyczuciu stylu i estetyki. Te trzy elementy, odpowiadają za siłę i sukces firmy. Są one przekazywane kolejnym pokoleniom Rodziny Miler i traktowane są jako zasady, których należy się trzymać i je pielęgnować.

Firma Miler Meble założona została w 1955 roku przez nestora zawodu Pawła Miler. Przekazał On swoim następcom miłość do profesji oraz pasję do meblarstwa, które odnaleźć można w każdym kolejnym pokoleniu, które przejmują stery w przedsiębiorstwie. Solidne fundamenty połączone  z nowoczesnymi technologiami, umożliwiają ciągłą rozbudowę i rozwój firmy. Aktualnie przedsiębiorstwo zarządzane jest już przez trzecie pokolenie, co napawa nas ogromną dumą i jest powodem do szczęścia.

Wizytówką naszych produktów jest ponadczasowa jakość i styl, dlatego jeśli szukasz mebli, o tych cechach, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Adrian to stolarz z 15 letnim doświadczeniem. Wykonuje meble zgodnie z otrzymanym projektem i specyfikacją. Dopasowuje ze sobą odpowiednie elementy montażowe, aby powstał Wasz zamówiony mebel. To również główny monter stołów.

Andrzej, to od niego zależy efekt końcowy danej realizacji. Jest odpowiedzialny za dostarczenie, zmontowanie i wyregulowanie mebli w Waszych domach. Pracuje z nami od 21 lat.
Prywatnie tata Przemka, Hani i Jagody.

Przemysław jest w naszym zespole od niedawna. Zajmuje się montażem mebli na stolarni. Swoje obowiązki wykonuje głównie z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi.

Piotr tapicer, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych – są tylko takie, które wymagają więcej pracy. Każdy tapicerowany element wychodzi spod jego ręki. Jest z nami najdłużej, bo aż 23 lata.
Prywatnie pasjonat morsowania i rowerowych wycieczek.

Adrian przygotowuje poszczególne elementy konstrukcyjne do dalszej pracy tapicera oraz zajmuje się montażem mebli na stolarni.
Prywatnie ojciec 2 letniej córki.

Artur specjalizuje się w wykonywaniu stelaży drewnianych do łóżek. Dodatkowo zajmuje się pakowaniem mebli i pomocą przy załadunku.
Prywatnie ojciec 4 dzieci.

Marek – nasz Pan Złota Rączka. Poza tym lakieruje, forniruje, bejcuje oraz zajmuje się obróbką drewna. To również monter stołów.  Jest z nami od ponad 20 lat.
Prywatnie tata dorosłych córek.

Mateusz najmłodszy w naszym zespole. Jest niezastąpiony jako operator piły panelowej.
Prywatnie nieśmiały kawaler.

Sabina wita Klientów z uśmiechem na salonie w Malichowie i pomaga w wyborze właściwych produktów z naszej szerokiej oferty. Jak nikt inny posiada anielską cierpliwość. Oprócz tego projektuje meble, oblicza wymiary i rozpisuje formatki meblowe na produkcję. Jest w naszym zespole od 7 lat.
Prywatnie mama Julii i Kuby.

Beata od 16 lat z pasją i zaangażowaniem pomaga Klientom w doborze odpowiednich mebli na naszym stoisku w Centrum Meblowym Dobrodzień. Przygotowuje oferty i projektuje meble zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Dodatkowo prowadzi nasze profile w mediach społecznościowych i dba o to, aby na stronie internetowej były zawsze aktualne informacje.
Prywatnie miłośniczka kotów i fotografii krajobrazowej.

Adriana specjalistka od projektowania kuchni i mebli na na wymiar. Wizualizuje swoje koncepcje za pomocą programu do projektowania. Do jej zadań należy również przygotowywanie kosztorysów oraz nadzorowanie procesu realizacji projektu. Wykonuje wszelkie niezbędne pomiary na miejscu inwestycji. Jest kreatywna i posiada wyjątkowy zmysł estetyczny, dzięki czemu Klienci mogą cieszyć się pięknymi wnętrzami.
Prywatnie mama dwójki chłopców.

Mariusz
Od 3 lat kontynuuje prowadzenie firmy, którą założył jego dziadek, a do tej pory zarządzał jego ojciec.
Już po ukończeniu szkoły zawodowej, gdzie wyuczył się jako stolarz rozpoczął pracę w zakładzie.
Do jego głównych zadań, oprócz zarządzania firmą należy zaopatrywanie produkcji w niezbędne materiały i akcesoria.
Po pracy najczęściej spędza czas ze swoimi synami. Uwielbia śledzić nowinki na temat samochodów, które równie często zmienia;)

Salon

najpiękniejsze meble do salonu

Nasze produkty

Sypialnie

idealne dla wszystkich

Kuchnie

modne i praktyczne

Krzesła

Modne i wygodne

Łóżka

wygodne i trwałe

Stoły

dla małej i dużej rodziny

Ławy

wkomponują się w każde wnętrze

Garderoby

Dopasujemy ją do twojego wnętrza