Stoły drewniane na wymiar

Salon to jeden z najbardziej reprezentatywnych miejsc w każdym domu, bez względu na metraż. Stół do jadalni to częsty łącznik, pomiędzy miejscem spożywania posiłków, a miejscem, w którym domownicy odpoczywają i wspólnie spędzają czas.

Czym się charakteryzuje stół wykonany na zamówienie?

Prostota tego mebla, a także jego przeznaczenie, uczyniły stół jednym z bardziej wyjątkowych mebli w każdym domu. Jest miejsce wspólnych spotkań, zarówno tych uroczystych, jak i codziennych. Może też pełnić rolę domowego centrum dowodzenia, jednakże bez względu na to jaką pełni funkcję, często jest głównym wyznacznikiem charakteru wnętrza i stylu, w którym pomieszczenie zostało urządzone.

Decydując się na zamówienie stołu do jadalni na wymiar zyskujemy indywidualny mebel, który pomieści tyle osób, ile byśmy chcieli. Ponadto do wykonania naszych mebli używany wysokiej jakości materiałów i surowców, które są odporne na upływ czasu, a także ewentualnie uszkodzenia mechaniczne. Oferujemy stoły rozkładane, o różnych rozmiarach, a także z różnymi wstawkami, takimi jak szklany blat.

Na co zwrócić uwagę przy zamówieniu stołu na zamówienie?

Dobór odpowiedniego stołu do jadalni czy salonu może nie być łatwy. Każdy Klient ma bowiem własne potrzeby, gust, a także oczekiwania, którym my chcemy sprostać. Zanim wybierze się rozmiar mebla, najpierw należy zdecydować, z jakiego materiału powinien być wykonany. Najlepszym rozwiązaniem są twarde gatunki drewna, które są odporne na uszkodzenia. Ponadto wymiar stołu opiera się o ilość potrzebnych miejsc, a także metraż pomieszczenia. Minimalna długość blatu nie powinna być mniejsza niż 60 centymetrów.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników