Garderoby na wymiar

Nieodłączne marzenie niemalże każdej kobiety. Garderoba na wymiar we własnym domu. Miejsce, w którym można swobodnie rozwiesić koszule i sukienki, a buty ułożyć w eleganckim szyku. Jej funkcjonalność musi być na najwyższym poziomie, dlatego w naszej firmie zajmujemy się produkcją mebli i regałów do garderoby.

Zalety garderoby na wymiar

Jest to rozwiązanie stosunkowo nowe, z którego jednak korzysta coraz więcej właścicieli mieszkań, a także domów jednorodzinnych. Mimo iż do niedawna garderoba kojarzyła się z luksusem, obecnie jest to kompleks mebli i regałów, które umożliwiają utrzymanie porządku w mieszkaniu, zwłaszcza u osób, które dysponują nadmiarem odzieży i akcesoriów, takich jak paski, biżuteria czy torebki. Wykonanie takiej zabudowy na wymiar to lepszy sposób na wykorzystanie wolnej przestrzeni, bowiem nie da się takiego miejsca zagospodarować poprzez zakup mebli z sklepów sieciowych, które często mają bardzo standardowe rozmiary.

Postaw na funkcjonalność

Chcąc zyskać jak najbardziej funkcjonalne rozwiązanie w zakresie przechowywania ubrań, dodatków i akcesoriów, warto postawić na garderobę. Przydatnymi dodatkami będą podświetlane drążki i półki, a także podświetlane wnętrze wszystkich segmentów.

Jesteśmy w stanie wykonać projekt garderoby na miejscu, a także doradzić przy wyborze niezbędnego wyposażenia, jakimi są kosze, szuflady, wysuwane półki czy organizery na biżuterię.

Dzięki temu nie trzeba specjalnie przebudowywać układu ścian w pomieszczeniu i wykonywać skomplikowanych prac remontowych. Nasza ekipa zbiera potrzebne pomiary, a także przygotowuje projekt mebli i regałów do garderoby. Taka opcja na zamówienie to świetne rozwiązanie, które pozwoli urządzić to miejsce w sposób funkcjonalny, dzięki czemu zagospodarować można nawet najmniejszą przestrzeń. Warto więc ten pomysł skonsultować z profesjonalistami, którzy podejmą się sporządzenia projektu i całej konstrukcji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9