Łóżka na wymiar

Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy większość czasu podczas całego dnia. Ważne, by miejsce to było odpowiednio wyposażone, a przede wszystkim było przytulne. W naszej firmie specjalizujemy się w wykonawstwie różnego rodzaju mebli na indywidualne zlecenie. W ofercie znaleźć można między innymi łóżka na wymiar. Czym się charakteryzują?

Dobre łóżko to podstawa

Najważniejszym meblem w sypialni jest niewątpliwie łóżko. Na zamówienie możemy wykonać dowolny rozmiar tego mebla, który będzie dopasowany do wymiarów pokoju i nie tylko. To właśnie z pomocą tego mebla odpoczywamy, relaksujemy się po ciężkim dniu w pracy i śpimy w nocy. Przede wszystkim powinno być ono wygodne, a rozmiar dopasowany do śpiącej w nim osoby.

W naszej pracownicy wykonujemy łóżka na wymiar, biorąc pod uwagę optymalną szerokość i długość mebla. Ponadto należy pamiętać, by z obu stron mebla było jeszcze około 70 cm wolnej przestrzeni. Zazwyczaj mebel ten znajduje się też w centralnej części pokoju, dlatego powinien się dobrze prezentować. Ciekawym i często stosowanym rozwiązaniem jest kupno niebanalnej narzuty i dopasowanych poduszek.

Zalety łóżek na wymiar

Największą zaletą jest możliwość spersonalizowania łóżka na zamówienie, bowiem można wybrać dowolny rozmiar czy tkaninę. My wykonujemy je z takiej jakości materiałów, które wybrał Klient. Ponadto nasze meble, które wykonujemy są wytrzymałe i odporne na upływający czas. Bardzo ważnym elementem jest także wezgłowie, które wykonujemy według upodobań Klientów. Materiał jest najczęściej gruby, miękki i bardzo przyjemny w dotyku.

Wyświetlanie 1–12 z 29 wyników