Zlecenia indywidualne

Moment odebrania kluczy do własnego, wymarzonego mieszkania czy domu jednorodzinnego to niewątpliwie jedna z podniosłych chwil w życiu każdego człowieka. Wówczas w głowie pojawia się już wstępna wizja urządzenia poszczególnych wnętrz, a jak wiadomo każdy z nas chce, by sypialnia, salon czy kuchnia wyglądały tak, jak sobie to wyśniliśmy. Ogromnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się meble na zamówienie. Dzięki temu zyskamy oryginalne i funkcjonalne zabudowy wypoczynkowe czy systemy przechowywania.

Czym wyróżniają się meble na wymiar?

Indywidualne zamawianie mebli na wymiar wiąże się z o wiele wyższą ich jakością niż w przypadku tych, zakupionych w sklepie sieciowym. Nie należy też obawiać się niedociągnięć, bowiem specjaliści wykonują każde zamówienie z należytą starannością i dają sobie odpowiednią ilość czasu na każde wykonanie. Ponadto decydując się na spersonalizowane elementy wyposażenia, unikniemy sytuacji, w której rozmiary przedmiotów nie będą pasować do miejsca przeznaczenia.

Kolejną zaletą jest oryginalność szafek na wymiar, a także możliwość zabudowania wielu sprzętów AGD i RTV. W wielu pomieszczeniach system ten sprawdza się idealnie, dzięki czemu wnętrze wygląda atrakcyjniej i estetycznie. Podczas spotkania z Klientem dajemy mu możliwość wizualizacji tego, co zamawia. Dzięki temu łatwiej wyobrazić sobie efekt końcowy.

Meble na wymiar – do jakich wnętrz?

Spersonalizowane meble na wymiar zamówić można niemalże do każdego pokoju w domu czy mieszkaniu. Do najpopularniejszych wnętrz zaliczyć można łazienkę czy kuchnię, bowiem to tam zakup takich mebli sprawi, że będzie można dostosować wysokość szafek czy zabudować miejsce, w którym znajduje się pralka. W naszym asortymencie dostępne są łóżka, elementy do pokojów dziecięcych, sypialni czy salonu.

Łóżka

Meble do salonu

Meble łazienkowe

Meble młodzieżowe i dziecięce

Siedzisko / pufa

Meble do przedpokoju

Meble do sypialni

Szafy

Konsole